Yenilikçi ve Popüler Ödeme Yöntemi Paykwik

29.08.2019
1.463
Yenilikçi ve Popüler Ödeme Yöntemi Paykwik

PayKwik, yenilikçi ve çok popüler bir ödeme yöntemidir. PayKwik, uluslararası e-ticaret sitelerinde ödeme yapmanın en kolay ve en güvenli yoludur. PayKwik, e – ticaret kuponlarını kullanarak çevrimiçi mal ve hizmet satın almak isteyen müşterileri bir araya getirir. Paykwik kart, İngiltere’de faaliyete başlamış olup  kısa sürede güvenli alışveriş yapmayı sağladığı ve yenilikçi bir ödeme sistemi olduğu için hızla yayılarak tercih edilen ödeme yöntemi haline gelmiştir. Bu, dünyanın her yerinden gelen insanların ihtiyaç duydukları para miktarında kupon alabilmelerini sağlayan esnek bir sistemdir. Bu tür diğer ödeme sistemleri, yalnızca sabit fiyatlı kuponlar sunabilir. Bir kupon seçtiğinizde, teslim edilmesini beklemeniz gerekmez.

Paykwik Nasıl Alınır?

Üye olmaya gerek kalmada ekstra ücret ödemeden 24 saat boyunca kolay bir şekilde elektro kart satın alabilirsiniz. Kart ücretleri günlük kurlara göre değişkenlik gösterebilir. Satın almanız sırasında kesinlikle sizden özel bilgileriniz istenmez yani kişisel bilgilerinize gerek yoktur. Özel kuponunuzdan, onayladıktan birkaç saniye sonra oynamayı seçtiğiniz çevrimiçi oyun sitenize para gönderin. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde fiş alabilirsiniz. Sadece harcayacağınız para miktarını seçin Bu ödeme sisteminin en ilginç özelliği, ülkenizde kullanılan para biriminde kupon alabilmenizdir. İnsanlar kendi ülkelerinde, ihtiyaç duydukları para birimlerinde kupon satın alabilirler.

Paykwik Avantajları

 Tüm dünyadan kuponlar hakkında bilgi içeren bir sisteme sahip olduğunuz için bu çok rahattır.  Sistemin ilk avantajı esnekliğidir Bu ödeme yönteminin ikinci avantajı, bu kuponu kullanarak kullanmak istediğiniz para miktarını seçebilmenizdir. Bu ödeme sistemini kullanmak istiyorsanız sabit bir miktar para seçmenize gerek yoktur. Kredi kartı olmadığı için aidat ücreti yoktur unutmayacağımız bir şey daha, sistemin özel bilgileri tamamen güvende tutmak için kullandığı yenilikçi bir güvenlik sistemidir.

PayKwik Bozdurma

PayKwik bozdurma işlemlerinde kurlara göre hesaplama yapılır.  Sanal kart almak ne kadar güvenli ise PayKwik bozdurma işlemleri de o kadar güvenlidir. Bozdurma işlemleri için tek yapmanız gereken PayKwik bayisi iletişime geçmektir. Elektro kart bayisi ile iletişime geçebilir ve bozdurma isteğinizi belirtirsiniz.

Dilediğiniz kadar ücret bozdurma işlemi yapabilirsiniz. İsterseniz kart satın alıp kullanmadığınız da yine bozdurabilirsiniz. Sınırsız PayKwik kart satın alıp, sınırsız bozdurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: