Pidpay Kart
Anasayfa » Pidpay Kart

Pidpay Nedir?

İşte bu noktada piyasaya çıkan Pidpay online ödeme yöntemi olarak kolayca para transferi ve ödeme imkânı sunmaktadır. Genelde internetten alışveriş yapmak birçok kişi için kart ve kimlik bilgileri vermekten kaçındıkları için stresli bir iş olarak görülmektedir. Bu gibi problemlerin önüne geçmek ve ödemelerinizi cep telefonunuzdaki PidPay uygulamasıyla yöneterek kolayca yapabilmek için üretilmiştir.
Pidpay Kart Nereden Satın Alabilirim?

Her geçen gün artan bir kullanım ve ulaşım oranıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran PidPay yavaş yavaş yaygınlaşıyor. Şuan için PidPay sahibi olmak resmi sitesi üzerinden oldukça kolay. Hemen sitemizden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem ücretsiz olarak yapılır ve sadece bir kez hesabınızı açtıktan sonra her zaman kullanmanız mümkündür.

Sağlıklı yollardan ödeme yapabilmek, ödemlerinizi hızlı ve güvenilir biçimde gerçekleştirmek gibi amaçları kapsayan sistem Kıbrıs merkezli olup Avrupa’da ve Kıbrıs’ta daha uzun sürelerden beri kullanılmaktadır. Türkiye pazarında da benzeri görülmemiş özel sistemiyle 45 ayrı para biriminde transfer ve ödeme şansı tanımaktadır.
Pidpay Kart Nasıl Kullanılır?

PidPay kart kullanabilmek için öncelikle hesabınızı açmanız gerekmektedir. Açtığınız hesabınızı onayladıktan sonra kontrol panelinden tüm işlemlerinizi, ödemelerinizi ve para transferlerinizi güvenilir şekilde yönetmeniz mümkündür. 45 ayrı para birimini kapsaması her para birimine uygun bir hesaba sahip olmanızı sağlamaktadır. Bu ise size döviz kurundan komisyon kaybı yaşamamanızın önünü açar.

Kullanımınızı platform üzerinden yapabildiğiniz gibi iOS ve Android cihazlardan da yapmanız mümkündür. En ideal yönüyse budur. Yani bir ödeme ya da transfer işlemi yaparken PidPay kullanıcıları hemen mobil cihazlarına girerek güncel kur üzerinden istedikleri para biriminden diledikleri platforma ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: