Paykwik Satın Alma Rehberi

29.05.2017
694
Paykwik Satın Alma Rehberi

 

Paykwik almak için bizim internet sitemizi kullanmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcimize bağlanıyorsunuz ve istediğiniz tutarda olan Paykwik kart bakiyesini müşteri temsilcimize iletiyorsunuz daha sonrasında temsilcinin size vereceği banka hesabına parayı yatırıyorsunuz ve en geç 3 ila 5 dakika içerisinde Paykwik kart bakiyeniz size teslim edilmiş oluyor.

Paykwik kart bakiyesi; ”Oyunlarda ve diğer alışverişlerde kullanılabilir.” En çok oyun alışverişi için kullanılan bu bakiyeleri isterseniz diğer anlaşmalı firmaların internet sitelerinde de ödeme yöntemi olarak seçip kullanabilirsiniz. Yasal ve güvenilir bir ödeme sistemi olan Paykwik kartı bir kredi kartı olarak düşünebilirsiniz fakat bu kart sayesinde hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi paylaşmıyorsunuz. Ödeme yapacağınız zaman sadece kart üzerinde yer alan 16 haneli numarayı yazmanız ve arka tarafında yer alan CVV kodunu yazmanız yeterli olacaktır.

Güvenilir ve hızlı bir ödeme sistemi olan Paykwik kartların bakiyesini satın almak için internet sitemizde yer alan canlı destek hattına bağlanıyorsunuz. Canlı destek hattına kafanızda oluşan soruları sorabilir veya Paykwik kart bakiyesi almak istediğinizi iletebilirsiniz. Her türlü soru ve sorununuz için canlı destek hattını yani müşteri temsilcimizi kullanabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: