Paykwik Kartın Online Alışverişlerde Sağladığı Kolaylıklar

19.06.2019
1.176
Paykwik Kartın Online Alışverişlerde Sağladığı Kolaylıklar

Paykwik Kartın Online Alışverişlerde Sağladığı Kolaylıklar

Alışveriş yapmayı sevenler için pek çok seçenek sunulmaktadır. Özellikle yoğun çalışan kimseler mağazalardan alışveriş yapmaya çok vakit bulamaz. Tüm bunlar düşünülerek tasarlanan ve hayata geçirilen paykwik kart internet ortamında yapacağınız alışverişlerde kişilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle teknolojik ürünlerinin alımında kolaylık sağlayan kart ile ürünleri internet siteleri üzerinden kolayca alabilirisiniz. Elektronik ortamda yapacağınız harcamaları en hızlı şekilde yapmanıza yarayan kart için ilk etapta  belirli bir miktar Euro ödemesi yapmanız gerekir. Bunun için belirlenen en düşük miktar 10 Euro’dur. Sadece 10 Euro yüklemesi yaparak internet harcamalarınız daha keyifli hale getirebilirisiniz. Harcama yaptıktan sonra kartınız kendini bloke edecektir. Bu durumda kartın ne kadar güvenli olduğunun bir göstergesidir.

Paykwik Kart Yasal Mıdır?

İnternet üzerinden pek çok elektro kart ile karşılaşmanız mümkündür. Bunlar içerisinden seçim yaparken kesinlikle kartın yasal olup olmadığına bakmanızda fayda vardır. Paykwik kart yasaldır ve kesinlikle güvenli bir karttır. Sadece sizin görebileceğiniz tek kullanımlık şifrenin  cep telefonu numaranıza sms olarak gelmesi kartın güvenli ve yasal olduğunun  bir göstergesidir. Yine kartınızı kullanamaya karar verdiğinizde içerisine belirli bir limit yüklemesi yapmanız gerekir. Limit yüklemesi yapmak için canlı destek hattına bağlanıp yardım alabilirsiniz. Kart için gerekli olan sadece 10 Euro gibi düşük bir rakamdır. Yine kart başvuru sırasında kart sahibini yoracak ve dolambaçlı işlemeler de mevcut değildir. Sizden tc kimlik numarası gibi özel detaylar istenmez. Kart başvurusu için ayrıca çok vakit harcamanıza da gerek yoktur sadece beş dakika gibi kısa bir sürede başvuruda bulunabilir ve hemen akabinde kartı kullanabilirisiniz.

Paykwik Kart Alışveriş Ödemeleri Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden alışveriş yapmayı seven kimseler genelde kredi kartı ile ödemlerini gerçekleştirmektedir. Bu işlem çoğu zaman vakit alıcı ve yorucu bir işlemdir. Kredi kartına alternatif olarak tasarlanan paykwik kart ile ödeme yapmak istediğinizde e ticaret sitesi üzerinde bulunan ödeme seçeneği üzerine gelerek elektro ödemeyi seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu sırada cep telefonunuza ya da e – posta adresinize 16 rakamlık bir şifre gelecektir. Bu şifreyi ilgili alana yazdığınızda ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yine kartınızdaki limiti Türk lirasına çevirmeniz de mümkündür. Bu işlem için sitede yer alan paykwik bozdurma seçeneğine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: