Paykwik Bozdurma
Anasayfa » Paykwik Bozdurma

Paykwik kart satın alabileceğiniz sitemiz; Paykwik kart bozum işlemlerinde de yanınızda oluyor ve kartlarınızı en kısa süre içerisinde en yüksek döviz kuru üzerinden anında hesaplıyor ve dakikalar içerisinde hesap numaranıza kartınızdaki miktarı yatırıyor. Artık güvenilir Paykwik kart satın alabileceğiniz bir adresiniz var. Son günlerde ülkemizde yeni yeni popüler olmaya başlayan ve önümüzdeki yıllarda genç ya da yaşlı hemen hemen herkes tarafından büyük bir ilgi ile kullanılacağı tahmin edilen Paykwik kartlar ile tanışmakta geç kalmayın ve tüm alışverişlerinizin daha güvenilir ve daha keyifli bir şekilde gerçekleştirmesine imkan tanıyın. Nakit paraya sıkıştığınız ya da Paykwik kartınız içindeki limiti tek bir seferde kullanıp da bitiremediğiniz tüm anlarda paranızın yanmaması için sitemiz üzerinden Paykwik kart bozum işlemlerinin gerçekleştirilmesini talep edin.

Paykwik Kart ve Paykwik Bozdurma ne demektir?

Paykwik kart, ilerleyen dönemde herkesin yoğun ilgi göstermeye başlayacağı, dünya genelinde şimdiden yoğun ilgi gören, kontörlü kartlara benzer bir çalışma sistematiği olun, ön ödemeli bir karttır. Bu kart, başta oyun siteleri olmak üzere, giyim, mobilya vb. online alışveriş mağazalarında, tek seferlik olacak şekilde, alışveriş yapmanıza imkan tanır. Bu kartların içerisinde belirli miktarda bir para yer alır ve bu para miktarını da sizler belirlerlersiniz. 100 ya da 200 Euroluk Paykwik kart satın alabileceğiniz gibi daha pahalı bir ürün satın alacaksınız 500 euroluk bir Paykwik kartı da sitemiz üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Paykwik bozum işlemi ise, kartın içindeki euro cinsinde olan parayı dilediğiniz an çekebilmeniz anlamına gelir. Ancak bu para sizin site yetkililerimize belirttiğiniz hesap numaralarına yatırılır. Yani 500 euroluk kartınızla tek seferde 400 euroluk bir alışveriş yaptıysanız, kartın içerisinde kalan 100 euroluk limitin herhangi bir banka hesabınıza transfer edilmesini isteyebilirsiniz. Dilerseniz de şayet 500 euroluk kartınızı kullanmadıysanız, sitemiz üzerinden 500 euronun TL karşılığının banka hesap numaranıza yatırılmasını istediğiniz an talep edebilirsiniz. Böylelikle döviz kurundan yararlanabilir, bu kartı yatırım amacıyla da tedarik edebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: