Paykasa Nasıl Alınır?

06.05.2016
733
Paykasa Nasıl Alınır?

Son zamanlarda popülerleşen ve bizim ülkemiz içerisinde çok fazla kullanılmaya başlayan yani yaygınlaşan bir ödeme sistemi olan Paykasa nasıl alınır? Bugün bu konu hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışacağız ve paykasa nasıl satın alınır? bu konuyu sizlere açıklacağız. İşte sizlere yeni konumuz; ”Paykasa nasıl alınır?”

Paykasa yukarıda da denildiği gibi son zamanlarda ülkemiz içerisinde çok fazla kullanılmaya başlanıldı. Oyunlarda, alışverişlerde kullanılan Paykasa’yı almak yani satın almak bir o kadar kolay. Peki nasıl satın alacağız ve paykasanın değerleri nasıl ölçülüyor?

– Paykasayı almak gerçekten çok kolay ve hızlı bir şekilde oluyor. Paykasa satın alabilmek için bizim internet sitemizi kullanabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde yer alan paykasa menülerinden ihtiyacınız olan paykasa değerini satın alıyorsunuz ve işleminiz burada bitmiş oluyor.

Daha fazla bilgi için firmamızın canlı destek bölümüne bağlanabilirsiniz ve aklınızda olan soruları sorabilirsiniz.  Almak istediğiniz paykasa değerini bankanız üzerinden ₺ seçeneceğiyle ödemeniz gerekiyor daha sonra havalesini gerçekleştiriyorsunuz ve işlemleriniz tamamen bitmiş oluyor.  Son olarak canlı destek veya telefon üzerinden bize bağlanıyorsunuz ve ödeme yaptığınızı bildiriyorsunuz. Daha sonrada ödeme yaptığınız değerde paykasanız yani bakiyeniz hesabınıza yükleniyor. Son olarakta bakiyenizi istediğiniz yerde kullanmaya başlıyorsunuz. İster oyunlarda ister diğer alışverişlerinizde paykasa ödeme kabul eden her yerde paykasa ödemelerini gerçekleştirebilir ve alışverilerinizi yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: