Paykasa Kart Bayisi

08.06.2016
832
Paykasa Kart Bayisi

 

Nerede olursanız olun güvenilirlik ve kaliteden yana olun! İnsanlar sizi güvenilir olmanızdan dolayı tercih ediyor yani aynı bizim Paykasa kart Türkiye Resmi bayiliğimiz gibi. Diğer firmaların çalışma mantığı ve prensibinden daha uzak bir şekilde sizlere Türkiye Resmi Paykasa Kart bayisi olarak hizmetlerimizi sunuyoruz. Güvenilir, yasal ve hızlı bir şekilde sitemiz üzerinden Paykasa kart satın alabilirsiniz.

Paykasa Kart Türkiye Resmi Bayiliği

Yukarıda dediğimiz gibi nerede olursanız olun insanlara güven verin. Her işin başı güvendir. Bizlerde sizlere bu sektörde güven aşılayabilmek için resmi Paykasa kart bayiliğini aldık. Satışlarımız tamamen resmi ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyorken sitemiz üzerinden yapacağınız tüm işlemler yasal bir şekilde kayıt altına alınıyor. Tabii kişisel bilgileriniz ve verileriniz hiç bir şekilde firmamız üzerinde kalmıyor. İstediğiniz an, dilediğiniz saat ve dakikada hatta saniye sitemiz üzerinden Paykasa kart alabilir veya Paykasa kart bozumu yaptırabilirsiniz.

Diğer firmalarda komisyon oranı çok fazla olabilir zira Paykasa kart almadan önce tüm firmaların komisyon oranını araştırmanız gerekmektedir çünkü A firmasında komisyon oranı %20 iken B firmasında komisyon oranı %10 olabilir. Bu olay tıpki firmamızda olduğu gibi. Diğer Paykasa kart satıcılarından daha üstün özelliklere sahip olmamız ve bayiliğimizin resmi olması nedeniyle sizlere daha uygun fiyatlara Paykasa kart satışını gerçekleştiriyoruz. Paykasa kart tek kullanımlık olan bir karttır fakat şöyle de yapılabilir; ”Diyelim ki 20 euro’luk bir kart var elinizde. Bu karttan 10 euro’sunu harcadınız kaldı 10 euro. Merak etmeyin, bu bakiye çöpe gitmiyor. Kaldığınız yerden Paykasa kartınızı kullanmaya devam ediyorsunuz taa ki bakiyeniz bitene kadar.” Bunun haricinde bakiyeniz bittiği zaman yeni bir Paykasa kart satın alıyorsunuz yani dediğimiz gibi; ”Paykasa karta hiç bir şekilde bakiye yüklemesi yapamıyorsunuz. Bakiyeniz bittiği zaman direkmen yeni bir Paykasa kart satın alarak harcamalalarınıza, ödemelerinize devam ediyorsunuz.”

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: