Paykasa Bozum
Anasayfa » Paykasa Bozum

 

Paykasa kart satışında internette en iyi site olan adresimizden Paykasa bozumu işlemlerinizi de eksiksiz ve tamamen güvenilir bir şekilde gerçekleştirmeye ve kar elde etmeye var mısınız? Paykasa kartınızı oldukça cüzi bir miktar ödeyerek satın alabileceğiniz sitemiz; Paykasa bozumu işlemlerinde tam tersi bir politika izliyor ve söz konusu sizin kar elde etmeniz olmasında sizden yana bir tavır sergiliyor. Döviz kuru üzerindeki en düşük oranı temel alarak sizlere Paykasa bozumu sonrasında daha az miktar ödeyen, güvenilir olmayan ve sadece kendi karını düşünen sitelerden sıkıldıysanız, daha çok nakit kazanmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Paykasa bozumu işlemlerinin de uzun sürmemesi yani nakit ihtiyacınıza anında cevap almak için bizlerle mesaj ya da telefon yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Paykasa Bozum Nedir? Ne işe yarar?

Paykasa kartların online alışveriş dünyasında kullanabileceğiniz ve birçok online alışveriş mağazasında geçerli olan bir yöntem olduğunu biliyorsunuz. Yine de bizler Paykasa kartların kullanımını bilmeyenler için de hatırlatmak istiyoruz. Paykasa kartlar üzerinde kodların yer aldığı ve toplam 16 kodun bulunduğu bir ön ödemeli kartlardır ve bu kartlar daima tek kullanımlıktır. İkinci bir alışveriş yaparken daha önce kullandığınız Paykasa kartınızı kullanamazsınız. Burada kafanıza şu soru takılabilir: Tek bir alışverişte kartın içinde param kalırsa bu paraya ne olur? Geri alamaz mıyım?

Evet, tam anlamı ile Paykasa bozum; bu kartta kalan miktarı geri almanız için birtakım işlemlerin gerçekleştirilmesini ifade eder. Öncelikle sitemiz üzerinden bu konuda talepte bulunmanız gerekir. Ardından bizler kullandığınız ya da kullanmadığınız kart içerisindeki miktarı kontrol ederiz. Bu miktar euro üzerinden hesaplanır. Bizler gün içerisinde kurun en yüksek olduğu anı temel alır ve kartınız içindeki parayı euro cinsinden TL cinsine çevirir ardından da paranızı bize bildirdiğiniz hesap numarasına dakikalar içerisinde aktarırız. Kısacası Paykasa bozumu, temel olarak belirttiğimiz işlemleri ifade eder.

Sizler de gerek Paykasa kart temin etmek gerekse de Paykasa bozum işlemleri için güvenilir ve yetkili bayi olan sitemizi, ne zaman olursa olsun tercih edebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: