Parayum Sanal Kart Kolaylığı

26.07.2019
1.420
Parayum Sanal Kart Kolaylığı

Sanal ödeme yapmayı sağlayan Parayum kart, ödeme yapmayı, para transferi yapmayı gerektiren işlemleri pratik ve hızlı hale getiren dijital karttır. Yurtdışında üretimi yapılan sanal kartlar ülkemizde de geniş kullanım kitlesine sahiptir. Tek kullanımlık olması güvelik açısından avantaj sağlar. Böylelikle kişisel hesap bilgileri bir başkasıyla paylaşılmaz. Ön ödeme sitemi olan bir karttır. Alışverişin yanı sıra oyun oymayı sevenler oyun satın alırken kullanımı yasaldır. E-ticaret seçeneği sunan her sitede rahatlıkla kullanılabilir. Yer zaman kısıtlaması da bulunmamaktadır. Her yerde her zaman aktif olarak kullanılması bir başka avantajıdır.

Parayum Kart Satın Alma

İnternette satışı yapılan güvenilir bir web sitesi üzerinden kart satın alımı yapılabilir. Çok basit ve kısa süren işlemlerden sonra Parayum karta sahip olunabilir. Firmanın kullanıcı bilgileri için sunduğu form doldurulur. Kart limiti hakkında detaylı bilgi müşteri temsilcilerinden edinilir. İstenilen ve ihtiyaç doğrultusunda hazırlanan kart müşteriye gönderilir. Parayum kart kredi kartı gibi kullanıma sahiptir ancak satın alındıktan sonra gönderilecek kart herhangi bir kart gibi olmayacaktır. Pin kodu, güvenlik numarası ve son kullanma tarihinden meydana gelen dijital kod gönderimi yapılacaktır. Bu kod alışveriş yaparken Parayum kart ile ödemeyi sunan herhangi bir sitede alışveriş yaparken kullanılabilir. Ödeme sayfasında çıkan kart bilgileri yerine kodlar yazılır ve ödeme gerçekleşir. Tek kullanımlık bir kart olduğu için başka hiç kimse, kullanıcı da dahil olmak üzere aynı kodla başka bir alışveriş yapamaz. Bunun için yeni bir kod alınması gerekecektir.

Parayum Kart Bozdurma

Alınan kart kullanılmak istenmeyebilir. Ya da artık ihtiyaç kalmamıştır. Böyle bir durumda kart kesinlikle boşa gitmeyecektir. Kurları takip ederek yüksek kurlardan Parayum kart bozdurma işlemi yapılabilir. Bunun için müşterinin firma ile iletişime geçmesi gerekir çünkü işlemi firma sağlamaktadır.  Firma operatörleri de kurlar hakkında detaylı bilgi verecektir. Bozdurma işlemi yaparken hesap bilgilerinin de karşı tarafa doğru aktarılması gerekir. Çünkü kartın bedeli işlemin hemen ardından maksimum on beş dakika içerisinde kişinin hesabına aktarılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: