Güvenli Paykasa Satın Al

25.09.2016
1.032
Güvenli Paykasa Satın Al

İnternette bilgilerinizin ve verilerinizin gizliliği gerçekten önemli. Heran bilgileriniz veya verileriniz açık bir şekilde dağıtabilir. Bundan dolayı ödemelerinizi yaparken bilgilerinizi gizli tutmaya bakın ve kart bilgilerinizi hiç bir zaman site üzerinde tutmayın yani kaydetmesine izin vermeyin. Tüm bunlar yerine yani bunları yapmak yerine, uğraşmak yerine direk Paykasa kart satın alarak hızlı bir şekilde ve güvenilir bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Paykasa kart bir kontörlü sistemdir. Bu kontörlü sistemin içerisinde almış olduğunuz kartı her zaman yenilemek zorundasınız zira bu kartta aynı kart üzerinden ödeme yapamıyor veya dışarıdan ödeme alamıyorsunuz. Örneğin; ”10 euro’luk Paykasa kart var, 30 euro’luk Paykasa kart var, 50 euro’luk Paykasa kart var”. Siz bunlardan bir tanesini seçiyorsunuz ve Paykasa kartınızı alıyorsunuz. Tek kullanımlık olan bu kartı istediğiniz yerde harcayabilirsiniz yani Paykasa kart kabul eden her firmanın ödeme sayfası içerisinde Paykasa kartla ödemelerinizi yapabilirsiniz.
Paykasa Kart Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?
Paykasa kart genellikle güncel kurlara ve firmanın komisyon oranına göre belirleniyor. Mesela biz size Paykasa kartları komisyonsuz bir şekilde güncel kura göre veriyorken başka bir site hem komisyon ekleyip hemde üzerine güncel kuru dahil edebilir. Paykasa’un içerisinde paypalda veya diğer ödeme sistemlerinde olduğu gibi para aktarımı yapamazsınız. Yukarıda da dediğimiz gibi bu kart sadece tek kullanımlıktır ve aynı zamanda ödeme yapacağınız zaman kesinlikle sizden kişisel bilgilerinizi istemez. Tüm ödemelerinizi Paykasa kart ile birlikte anonim olarak yapıyorsunuz.
Paykasa’u asla bir hesap kartı olarak görmeyin zira bu bir hesap değil normal bir karttır ve kontörlüdür. Sizden hiç bir şekilde ad, soyad, bilgi istemez. Adınıza özel olarak açılmaz. Ödeme yapacağınız zaman Paykasa kart’ın üzerinde yer alan bilgilerle ödemenizi yapar ve tamamlarsınız. Ödeme sayfasında yani Paykasa kartı satın alıp herhangi bir yerde ödeme yapacağınız zaman Paykasa kartın üzerinde yer alan pini girersiniz ve ödemeniz hızlı bir şekilde tamamlanmış olur. Eğer alacağınız şey 10 euro ise ve sizin aldığınız kart 20 euro ise kartın bakiyesi 10 euro düşecektir. Kalan bakiyenizi istediğiniz yerde harcamaya devam edebilirsiniz. Eğer kartınızda yer alan bakiye biterse yeni bir bakiye satın almanız gerekecek.


 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: