Cashlib Kart Al
Anasayfa » Cashlib Kart Al

Cashlib Kart

İnternette türlü türlü oyunlar dönüyor ve türlü türlü para bakiyeleri çeviriliyor. Her geçen gün yeni bir ödeme sistemi ortaya çıkartılıyor fakat bunlardan hangileri güvenilir ve hızlı bir şekilde ödeme yapabiliyor? Son zamanlarda yeni çıkartılmış olan Jeton kart’ı duydunuz mu? Diğer ödeme sistemlerinin hepsini unutun ve Jeton kart’ın size sunacağı avantajları yakalayın…

Cashlib Kart ile anonim bir şekilde ödemelerinizi yapıyorsunuz yani Cashlib Kart sizden hiç bir şekilde kişisel bilgi istemiyor. Çoğu insan internetten alışveriş yaparken kişisel bilgilerini vermeye çekinir ve bazı firmalar sizden alışveriş yaparken ev adresiniz, adınız, soyadınız, tc kimlik numaranız gibi kişisel bilgilerinizi isteyebilir fakat Cashlib Kart alarak bu sorunların hepsinin üstesinden gelebilirsiniz. Tüm bunların hepsini atlatabilmek için Jeton kart’ın anonim özelliğinden yararlanarak tüm internet sitelerinde hızlı bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Adınızı ve soyadınızı gizliyorsunuz ödeme sayfasında ödemenizi güvenilir bir şekilde yapıyorsunuz fakat bunu sadece Jeton kart’ı destekleyen internet sitelerinde yapabilirsiniz. Jeton kart’ı destekleyen tüm internet sitelerinde hızlı ve güvenilir bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilir ve aynı zamanda tüm bakiyelerinizi güvenilir bir şekilde harcayabilirsiniz.

Eski kontörleri biliyorsunuz değil mi? Cashlib Kart ta bu tip sistemle çalışan bir ödeme sistemidir yani anlayacağınız jetonlu bir ödeme sistemi kendisi. Aynı zamanda Cashlib Kart ‘ın paypal ve diğer ödeme sistemleriyle anlaşması bulunmaktadır. İstediğiniz zaman Cashlib Kart ‘ın içerisinde yer alan bakiyelerinizi eft veya havale yapabilir hatta paypal bakiyesiyle değiştirebilirsiniz. Cashlib Kart ‘ın içerisinde yer alan bakiye bittiği zaman yeni bir bakiye satın almanız gerekecek ve kartınızı değiştirmeniz gerekecek.  Almış olduğunuz önceki karta hiç bir şekilde tekrardan bakiye yüklenmesi yapılamıyor.

Böyle bir çalışma sistemi olan Cashlib Kart ‘ın tekrardan kullanılmamasının nedeni internet üzerinde yaptığınız harcamaları güvene almaktır ve harcama sınırınızı aşmamanız içindir. Diğer ödeme sistemlerinde olduğu gibi bu kartın içerisinde aktarım yapamıyorsunuz ve böylelikle aktarım yapamadığınız için belirli bir harcama sınırınız bulunmuyor. Cashlib Kart ‘ı kullanmakta tamamen özgür ve bireyselsiniz. Cashlib Kart ‘ı şimdi kullanın ve tüm harcamalarınızı güvenilir, hızlı aynı zamanda anonim olarak yapın.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: