Alışverişlerinizde Paykwik Kartı Kullanın

08.01.2019
1.036
Alışverişlerinizde Paykwik Kartı Kullanın


 Para icat edilmeden önce insanlar değişim yaprak ihtiyaçlarını karşılatmaydı. Para icat edildikten sonra ihtiyaçlar para ile alınmaya başladı fakat beraberinde hızsızlık olaylarının çoğalmasına neden oldu. Buna çözüm olarak alışverişlerde kullanılacak kredi kartları ile paykwik kartları hayatımıza girmiştir.

Paykwik Kart Avantajları Nelerdir?

 Paykwik kartı internet üzerinden kullanabileceğiniz en güvenilir kartlardan birisidir. Limitini kendiniz belirleyebileceğiniz bu kart internet üzerinden keyifli alışveriş imkânı sunar. İnternet üzerinden kullanabileceğiniz bu sanal kart birçok ön ödemeli karlara göre en avantajlı olanıdır. En düşük limiti 10 Euro ile minimum ödeme seçeneğine sahiptir. Bazı kartlar 30 ile 50 Euro gibi minimum ödemene seçeneği bulunurken paykwik ise bu rakamın çok altında limit belirlemiştir. Maksimum ödeme limiti ise tamamen sizlere bırakılır ve kullanımı ise oldukça kolaydır. Alışveriş yapacağınız sitenin paykwik 14 haneli pin kodunu girdiğinizde para hesabınızda olacaktır. Üyelik sözleşmesi ile kimlik bilginizi vermeden siteden ya da wahatsap üzerinden kolayca sipariş vererek hızlı bir şekilde kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paykwik Kart Nerelerde Kullanılır?

 Paykwik kartı bir kredi kartı gibi kullanabileceğiniz alışveriş kartıdır. Kredi kartlarında bakiyeniz sonradan alınıyorken kartında ise ön ödeme özelliğinden dolayı bakiyenizi önceden alabilirsiniz. Bu kartı genellikle oyuncular tarafından kullanılıyor. Gamer’ler, youtube’ler oyun oyuncuları tarafından tercih edilen bu kart satın alınan oyunları da ucuza getirmiş olurlar. Avrupa’da daha çok kullanılırken ülkemizde ise adını daha yeni duyurmaya başlamıştır. Sistem üzerinden daha ucuza alınan bu kart diğer kartlara göre daha hızlı ve güvenilir alışveriş imkânı sunar. Kredi kartından tek farkı bakiye yüklediğiniz zaman çalışmasıdır. Böylece bakiye aşımının önüne geçilmiş olur.

Paykwik Bozdurmanın Kolay Yolu                    

  Paykwik kart kontörlü kartları andıran, ön ödeme sistemli özelliğinden dolayı başta oyun siteleri olmak üzere mobilya, giyim gibi alışverişlerinizde de tek seferlik çekim olarak kullanabilirsiniz. Bu kartların içinde 100 – 200 Euro’luk gibi limitli kartlarını satın alabileceğiniz gibi daha yüksek alışverişleriniz için 500 Euro’luk paykwik kartını sistemden kolaylıkla alabilirsiniz. Paykwik bozdurma ise kartın içinde bulunan Euro cinsindeki parayı istediğiniz zaman çekebilmenizdir. Fakat bu bozdurulan parayı yetkiliye verilen hesap numarasına yatırılır. Bu kartı satın aldığınız limitin bir kısmını ya da tamamını bozdurmak istiyorsanız  talepte bulunarak Euro’nun TL karşılığındaki parayı hesabınıza hızlı bir şekilde yatırabilirsiniz. Böylece kartı yatırım olarak kullanabilir döviz kurundan da faydalanabilirsiniz.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: